Díváte se často na televizi? Na co se obvykle díváte?

6 – Díváte se často na televizi_ Na co se obvykle díváte_ – B

Published using Google Docs
6 – Díváte se často na televizi_ Na co se obvykle díváte_ – B
Updated automatically every 5 minutes

Mikuláš: Moc ne. Koukám jenom na zprávy hodně často, jako že večer třeba půl hodiny, co je novýho (nového). A sem tam nějakej (nějaký) film, ale to spíš jdu do kina, když chci vidět nějakej (nějaký) film.

Viktor: Většinou se dívám na zprávy, občas se dívám na nějakej (nějaký) fotbal. Ale jinak se moc často nedívám, protože máma se většinou chce dívat na nějaký (nějaké) svoje pořady oblíbený (oblíbené), takže… Ona je pánem televize u nás.

Martin: Na televizi se nedívám, protože, abych pravdu řekl, jako myslím si, že televize nemá až tak úplně kvalitní program, takže spíš, když už se na něco dívám, tak třeba na nějaký film, a to… stejně jdu dycky (vždycky) nejradši do kina, protože atmosféra v kině se nedá srovnat s ničím jiným.

Eduard: Dřív jsem se díval často, teď už ne, protože… řekl bych, že vysílaj (vysílají) tam čím dál tím horší věci. Nedá se na to koukat. Je to… my to nazýváme žumpa. Naprostý odpad a většinou… většinou ty pořady jsou dokonce tak trapné, až se na to nedá koukat a musím odejít od televize. Ale zpátky teda k tomu, jak často koukám. Jedině, když vysílají nějaký sportovní přenos. Většinou fotbal, Liga mistrů, to je asi tak nejpopulárnější, nebo nejčastější věc, na kterou koukám. Nebo, pokud teda mám mluvit i za blízké kamarády. Ale no…

Josef: Já se dívám často na televizi, ale ne proto, že bych sledoval pořady, ale protože nastavuji satelitní příjem jako jo. Takže spíš je to profesní záležitost, jo, že prostě tu televizi sice pozoruji, ale nesleduji ty programy jako, co tam jsou.

Jana: No dřív jsme se dívali víc. Tak teď, když máme internet, tak já většinou sedím a čtu nějaké weby.