Který film jste viděli naposled?

8 – Který film jste viděli naposled_ – B

Published using Google Docs
8 – Který film jste viděli naposled_ – B
Updated automatically every 5 minutes

Jáchym: Naposledy jsem viděl ruský film z roku 1984. Jmenuje se Blankytné hory a je to taková společenská satira o spisovateli, který napsal povídku, která se jmenuje teda Blankytné hory, a snaží se ji vydat. A je to satira na tehdejší byrokracii  v těch nakladatelstvích a vůbec. Ani nevím, jestli ji nakonec vydá, ale končí to úplně jinak, než divák očekává. A je to přesně ten typ filmu, který mám rád.

Petr: Naposled jsem viděl posledního Jamese Bonda. – Ještě jsem to neviděl. – Což už nevím, jak se jmenuje. – Já taky ne. A jak (jaké) to bylo? Dobrý (dobré)? – Já tohoto Jamese Bonda nemám moc rád. Pro mě James Bond je Pierce Brosnan, což byl můj první James Bond, kterýho (kterého) jsem viděl ve filmu. – Ten byl dobrý. – Ten byl… Na toho jsem zvyklej (zvyklý). Takže ať ho vidím v jakémkoli filmu, tak hned… jo, to je James Bond.

Josef: Jako třeba poslední dobou jsme se dívali shodou okolností Oliver Stone, to je americký režisér, a celý ten seriál, to Americké století očima Olivera Stonea. Jo, tak to jsme… to jsme se…

Jana: To bylo deset dílů, že?

Josef: … s velkým zájmem jsme se podívali na to, jak Američan, jo, režisér, vlastně popisuje roli Ameriky v celosvětovém dění vůbec, jo.

Jana: Od konce druhé světové války.

Josef: A je to velmi poučné, velmi poučné, doporučuju to každému jo, ať se na to podívá jako jo. Já nechci tady dělat nějakou propagandu žádnou jo politickou, ale myslím si, že je to výjimečné dílo, výjimečné jako jo, doporučuju všem.

Eduard: Zrovna včera jsme se dívali na… Jmenuje se to Sicario, myslím, a je to z roku dva tisíce patnáct nebo čtrnáct, teď si nejsem úplně jistý a je to teda americký film a o… o agentce FBI, která má poněkud idealistické názory nebo ještě… Jo, je prostě idealistkou, a když vidí naživo, jak se bojuje se zločinem, konkrétně teda v tom filmu jde o mexickou drogovou mafii, tak se jí to poněkud dotkne. Nebo zjišťuje, že svět není tak ideální. A má to tedy být, žánrem je to triler (thriller), nebo thriller, my říkáme triler (thriller). No prostě jako biják. No, biják… No prostě něco jako napínavý film, kde hlavně jde o děj spíš než o akci, nebo o tu atmosféru hlavně no. Já nevím, my to moc nepřekládáme. Takže tak. Žánrem triler (thriller) a… – A líbil se ti ten film? – Jo jo jo, byl (byli) tam teda v hlavních rolích myslím Emily Blunt a Benicio del Toro. A ten teda jel, nebo ten jede v tom filmu. Ten si to tam dává.