Jak vypadá vaše ideální dovolená?

13 – Jak vypadá vaše ideální dovolená_ – B

Published using Google Docs
13 – Jak vypadá vaše ideální dovolená_ – B
Updated automatically every 5 minutes

Šimon: Kam nás stop dovede. Jo, já neplánuju dovolenou tam, že jedem (jedeme) tam a ten den budeme tam, ale plánuju to prostě tak, že pojedem (pojedeme) tam, uvidíme, kam se dostanem (dostaneme), jo a takhle. – To je skvělej (skvělý) způsob cestování. – Pracuju vlastně s tím, co mi život přináší aktuálně.

Martin: Ideální dovolená, jé no… To záleží asi přesně tam, kam bych zrovna chtěl jet, ale, aby se to… dalo říct, jako že by to měla být ideální dovolená, tak určitě nějaká aktivita, nějaký odpočinek, něco nového vidět, něco zažít a samozřejmě úplně ideální dovolená je z (s) lidma (lidmi), který (které) máš rád.

Andrea: Ideální dovolená určitě nebude, že bych ležela celý týden někde na pláži. To bych vydržela tak dva dny. Takže pro mě ideální dovolená je někde asi v Evropě, v nějakým (nějakém) větším evropským (evropském) městě, kde je pořád co objevovat, protože ty (ta) evropský (evropská) města jsou strašně krásný (krásná). Každý (každé) je úplně jiný (jiné), každý (každé) má jinou atmosféru. Takže ideální dovolená bude každý den někde chodit po památkách, ochutnávat jídlo, ochutnávat pití, hlavně víno. No, asi tak. Gastronomie.

Pavel: Já si myslím, že třeba i naše ideální dovolená byla na Krétě, kde jsme byli – jak je to dlouho? Dva roky, nebo tři roky tomu? A chodili jsme tam sami dva jako mimo turistické trasy v podstatě. Jsme si vymysleli nějaké místo, jsme našli na mapě a přečetli jsme si o něm v průvodci.

Magda: Půjčili jsme si auto, jezdili jsme autem, spali jsme v tom autě.

Pavel: Nebo venku.

Magda: Pod širákem.

Pavel: Jo jo, toulali jsme se po plážích…

Magda: Po útesech.

Pavel: To bylo (byla) pecka.