Jak vypadá váš večer?

8 – Jak vypadá váš večer_ – B

Published using Google Docs
8 – Jak vypadá váš večer_ – B
Updated automatically every 5 minutes

Michal: Tak to opět záleží na tom, jestli je to pracovní den anebo víkend. Když je to pracovní den, tak se obvykle připravuju na druhý den do školy, nebo se snažím trochu sportovat. O víkendu záleží, buď něco třeba podnikneme s přítelkyní, nebo jdeme s kamarády na pivo. Snažím se tak užívat svůj volný čas.

Věra: A většinou… Buď manžel, nebo společně uvaříme večeři. A často se díváme na zprávy při tom vaření. A po večeři záleží, jestli se chceme dívat na film. Někdy se díváme na film a někdy odpovídáme na e-maily. A výjimečně si taky čteme.

Jáchym: Můj večer vypadá tak, že přijdu domů. Občas přicházím docela pozdě a už v podstatě nic nestíhám. Takže se navečeřím a vyřídím nějaké věci na facebooku. A jdu asi spát, protože nechce se mi dělat něco do školy.

Eduard: Večer. No tak přijdu, nějaké jídlo. Potom musím taky udělat něco doma. Já nevím, pouklízet v kuchyni, takové ty domácí práce, že jo. No a pak se snažím buďto něco udělat do školy, ať to nemusím dělat potom. Jenomže… no, prokrastinace je zákeřná věc, takže většinou to skončí tak, že přijdu domů, převleču se, skončím u počítače, tam čtu buď to, co se dělo, nebo si pustím zprávy nebo něco takového. No a pak jenom, no, většinou sedím a čumím do počítače.

Šimon: Večer. Já hrozně nerad jsem sám, takže se snažím být s nějakou společností. A je jedno, jak ten večer vlastně probíhá, jestli jako jdu do kina nebo do hospody, nebo jsem doma s mamkou a tam si dáme jako láhev vína nebo v hospodě. To je jedno. Ale nerad večery trávím sám.