V kolik hodin obvykle odcházíte na univerzitu / do práce?

6 – V kolik hodin obvykle odcházíte na univerzitu_do práce_ – B

Published using Google Docs
6 – V kolik hodin obvykle odcházíte na univerzitu_do práce_ – B
Updated automatically every 5 minutes

Petr: Na univerzitu většinou odcházím před devátou, protože od devíti patnácti většinou mám školu, nějaké hodiny. Ale záleží to, každej (každý) den je jinej (jiný).

Martin: Tak vstávám v šest a no, zhruba asi hodinu mi to trvá, než se ráno nachystám, takže kolem sedmé-půl osmé.

Jáchym: Můj vlak do školy odjíždí v sedm hodin ráno a do školy přicházím někdy ve tři čtvrtě na osm, protože v sedm padesát, to je za deset minut osm, začíná vyučování.

Šimon: Já jsem si dal teda takový režim, že abych byl jako v osm hodin už ve škole. Já vlastně studuju fakultu umění v Ostravě a tam nemáme režim, že máme přednášky až třeba odpoledne a máme jenom třeba třikrát týdně, ale je u nás… tak sedmdesát procent se jedná o praktický výstup, tudíž jako máme od pondělí do pátku k dispozici ateliér, kde vlastně pracujeme na svých volných věcech. Takže se snažím na těch svých volných věcech pracovat co nejvíce, takže se snažím jako co nejvíc využít ten čas v té školy (škole). Ale tak třeba jako v devět hodin už bývám určitě jako na fakultě, ale ta škola je otevřená až do půl desáté, takže to využívám, jo. Že pracuju až takhle do večera ve škole.