Co budete dělat, až dokončíte studium?

13 – Co budete dělat, až dokončíte studium_ – B

Published using Google Docs
13 – Co budete dělat, až dokončíte studium_ – B
Updated automatically every 5 minutes

Petra a Rozálie: No, snad se dostanu na vysokou školu, abych mohla v tom pokračovat. A mezitím, než snad budu chodit na vysokou školu, tak budu mít další prázdniny, takže asi budu cestovat nějak.

Mikuláš: Až dokončím magisterský (magisterské) studium, tak přemejšlím (přemýšlím), že bych navazoval na doktorský studium (doktorským studiem), ale tím si ještě nejsem jistej (jistý) a určitě budu muset pracovat už, abych si vydělal nějaký (nějaké) peníze, takže… Pracovat nebo doktorský (doktorské) studium, možná oboje, když by to šlo skloubit.

Viktor: Tak já bych teď měl právě pracovat jako statistik, takže na to se těším, že budu pracovat i se softwarem, kterej (který) mám rád, a budu se učit nějaký (nějaké) nový (nové) věci v oblasti práce s datama (daty), takže na to se těším.

Petr: No, to je otázka. To je asi ta nejtěžší otázka. Rád bych dělal auditora. Je otázka, jestli jít do nějaké větší firmy, menší. Já bych pořád rád chtěl do velké čtyřky, což je… což jsou čtyři největší společnosti na audit, účetnictví a podobně, které jsou na světě. Takže bych mohl pár let pracovat v Praze v těchto společnostech a pak třeba se v rámci společnosti přesunout někam do zahraničí.