Máte nějaké jiné koníčky?

10 – Máte nějaké jiné koníčky_ – B

Published using Google Docs
10 – Máte nějaké jiné koníčky_ – B
Updated automatically every 5 minutes

Jáchym: Já nevím, ale když máme doma psa, tak s ním chodím na procházku. A jinak to bude nejspíš ta hudba. Takže poslouchám hodně hudby a hodně mě to baví.

Honza: Jiný (jiné) koníčky. Práci, bych řek (řekl). To mě jako baví. No ale jinak jako, to, co se týká… Hodně mě zajímá poslední dobou… no, poslední ne, hodně. Trošku mě začalo zajímat umění, který (které) jako dřív mě nebavilo. A jinak mě hodně zajímá taková jako psychologie, technika a finance. To jsou třeba takový (takové) tři vobory (obory), kde si hodně načítám.

Zdeňka: Čtu si knížky. Jistým koníčkem jsou i mí přátelé. A teďka po narození dvou synovců, tak vlastně synovci, s kterýma (kterými) trávím hodně času. A pak spoustu času zabere sport.

Josef: Tak koníčky určitě ano, jako. Třeba můj koníček je výpočetní technika jo. To mě vždycky zajímalo, od začátku, kdy vznikly počítače. Já jsem povoláním jako elektrotechnik jo. Vystudoval jsem tento obor. A sledoval jsem vlastně vývoj počítačů od prvopočátku, dá se říct jo. A tak to je takový můj koníček, dá se říct jo tady tohleto (toto). Takže sleduji trendy jako. Mám nejnovější prostě počítač doma, nejnovější tablety, nejnovější notebooky jo. To je něco, co mě vždycky zajímalo. Teď se zajímám třeba i (o) satelitní techniku, příjem televizního vysílání ze satelitu. To je to, co mě baví. No a druhý takový koníček, začal jsem stavět domeček v Tupesích, což je vesnička tady deset kilometrů. Jak jsem odešel do penze, tak jsem vlastně koupil pozemek no a tak jsem ten domeček postavil jako jo. Takže teď ho vylepšuji, dělám tam nějaké vnitřní úpravy a zahrádku a tak dál.

Eduard: Tak jiné koníčky… Vlastně, jeden z mých největších koníčků budou asi videohry, zejména teda počítačové, protože počítač mám od svých asi sedmi nebo osmi let – druhá třída. A popravdě řečeno hry, videohry, pro mě byla asi nejlepší možnost, nebo nejlepší způsob, jak se naučit hlavně angličtinu a… jako i jiné cizí jazyky. Ale říkám… jsem ve styku s počítačovými hrami od sedmi let, to znamená vlastně patnáct let, víc jak patnáct let už. A pokud teda… Můžu jedině doporučit, zejména hry, které mají příběh, to znamená buďto takové ty RPG, prostě role playing game, nebo i MMóčka (MMO), prostě kde člověk přijde do styku i s ostatními hráči.