Jaké máte rádi počasí?

1 – Jaké máte rádi počasí_ – B

Published using Google Docs
1 – Jaké máte rádi počasí_ – B
Updated automatically every 5 minutes

Viktor: Mám rád hezký (hezké) počasí. Pokud svítí slunce, ale není příliš teplo, takže optimální je tak kolem dvaceti stupňů Celsia. Nemám moc rád, když je třicet nebo víc stupňů, to už je na mě moc vedro, takže…

Petra: Nesnáším vlhko! Nesnáším vlhko! Takže tady trošku trpím. Takže mám radši sušší počasí a… nejlepší je třeba jaro v České republice. Třeba duben, květen. Anebo potom podzim. Jako že ani ne moc horko, ani ne moc zima.

Honza: Počasí mám rád slunečný (slunečné). Když je venku… svítí sluníčko, já nemusím nic dělat a můžu si jít lehnout k vodě a rozvalit se, takže jsem letní typ. Léto je takový (takové) moje oblíbený (oblíbené) období.

Jana: Jakmile to přestoupí těch osmadva… třicet stupňů, tak to už je zle, tak to ne. Ale když je takový příjemný den, tak pětadvacet-sedmadvacet stupňů, tak to je úplně nejlepší.

Zdeňka: Není tomu tak dávno, když jsem říkala, že mám ráda zimu. A teplo jsem moc ráda neměla. Ale teďka se to změnilo a mám radši teplo a zimu nemám ráda. Myslím si, že to je věkem a tím, jak člověk vnímá.

Michal: Jaké mám rád počasí… Nejraději jaro nebo podzim. Jaro, protože všechno tak jako ožívá, kvete. Je vidět spousta takový jako… jako začíná nový život. Na jaře jsou relativně i obvyklé jako narození zvířátek v přírodě. A tak jako všechno je pozitivní. A podzim je takový jako zase jako uklidnění se, všechno jednou končí. Jak stromy opádavaj (opadávají), tak je takové jako vrácení se. I my jednou přijdem (přijdeme) a někdy opadneme anebo upadnem (upadneme) na zadek. Opadneme ve smyslu že umřeme.