Kde chcete bydlet?

14 – Kde chcete bydlet_ – B

Published using Google Docs
14 – Kde chcete bydlet_ – B
Updated automatically every 5 minutes

Mikuláš: Určitě chci bydlet v Praze. Nějak tak jsem si zvyknul na Prahu, je to moje město. Ale dokázal bych si představit žít nějak pár let i jinde, i třeba tady v Státech.

Viktor: Asi bych chtěl bydlet tady v Praze, moc si to nedovedu představit úplně někde na venkově, protože bych tam asi nikoho neznal. Navíc bych musel dojíždět docela daleko. Takže mně ta Praha asi vyhovuje.

Michal: Kde chci bydlet? Momentálně si umím představit, že budu stále bydlet v centru Prahy. Kvůli tomu, že evropské (evropská) města mají velice bohatou a rozvinutou síť hromadné dopravy, takže nepotřebuju auta. Dokážu se dostat z toho centra na každou stranu relativně rychle, během patnácti-dvaceti minut. A protože budu bydlet právě v centru, tak těch patnáct minut obsáhne celou Prahu. Kdybych bydlel někde na okraji, tak třeba mi to bude trvat déle. Tak proto chci bydlet v Praze.

Eduard: Asi bych zůstal zatím v Praze, protože samozřejmě má to své výhody, počínaje dojížděním do města, nebo prostě hromadná doprava. Na druhou stranu, doprava, teďka myslím osobní auta a tak zácpy. To je zase druhá stránka věci. Ale… neříkám, že nutně v Praze, ale určitě někde v blízkosti Prahy, to znamená středočeský kraj nebo Praha, poněvadž řekl bych, že životní úroveň je na těhlech (těchhle), v těhlecech (těchhle) místech, nebo v těhletech (těchhle) oblastech asi nejlepší v České republice, tudíž Praha nebo její okolí. Vyrůstal jsem tam, nebo znám to tam celých víc jak dvacet let, takže…