Co byste dělali každý den?

1 – Co byste dělali každý den_ – B

Published using Google Docs
1 – Co byste dělali každý den_ – B
Updated automatically every 5 minutes

Petra: Kdybych měla tři přání? A kdyby se ty (ta) přání splnily (splnila)? – No, přesně, no. – No tak nejprv (nejprve) bych určitě hodně cestovala, takže bych byla pořád někde mimo, takže bych si to určitě užívala. A… co bych dál dělala? Asi bych se nemusela už starat teda o zdraví svoje, ani svých blízkých. A… no ale potom asi by byl problém, kdybych měla zaručené štěstí pořád, tak možná člověk si toho potom tolik neváží, takže no…

Michal: Já bych se rád hodně věnoval rozmanitým činnostem. To znamená strašně rád bych každý den zkoušel něco nového. Rád bych se naučil surfovat. Rád bych se třeba naučil víc o tom, jak se staví nová auta. Rád bych se naučil další skvělé věci. Čili každý den něco nového.

Věra: Každý den? Kdybych mohla dělat, co bych chtěla? Tak pokud bych měla víc svobody, tak si myslím, že bych strávila víc času cvičením a procházkami do přírody. Ale jsem typ člověka, který by určitě nepřestal pracovat. Možná bych spíš hledala věci, které mě víc baví. Bez ohledu na to, kolik se dá takovou prací vydělat.