Rádi létáte?

4 – Rádi létáte_ – B

Published using Google Docs
4 – Rádi létáte_ – B
Updated automatically every 5 minutes

Jáchym: Já jsem letadlem ještě neletěl, a abych se přiznal, tak se toho hodně bojím. – A proč se bojíš? – Bojím se létání letadlem, protože jednak když se dívám na zprávy, tak vidím hodně leteckých havárií a taky prostě nechápu, jak to letadlo může letět a držet se ve vzduchu a nespadnout přitom. Takže se bojím, že prostě to letadlo spadne.

Michal: Létám rád. Pro mě je to cesta, jak se dostat z jednoho kontinentu na druhý. Auto je komplikované, dostat se do Ameriky autem, to bych asi úplně nezvládl, jakoby to trvalo dlouhou dobu. Rád bych vyzkoušel skydiving, to jsem ještě nezkoušel, skok s padákem. Ale zkoušel jsem bungee jumping a to bylo taky zajímavé, zajímavá forma létání.

Eduard: Popravdě nemám moc rád letadla, poněvadž je to… nebo protože je to… Kupodivu překvapilo mě, jak je to hlučné. A nedá se, nebo všichni tvrdí, jak v letadle se dá spát, no moc ne, takže… Kromě letadla nemám nějak problém s cestováním.

Martin: Dřív bych asi odpověděl, že miluju létání, ale protože létám zhruba třicetkrát za rok, tak už je to spíš takové nutné zlo.

Andrea: Miluju lítání. Já miluju lítání. A miluju ten pocit, když přechází člověk z toho rukávu do toho letadla, když má jednu nohu v letadle, tak to jsem jako nejspokojenější. A pak když to letadlo vzlítá, tak to… A pak když to přistává, tak to je fajn.