Chtěli byste víc peněz?

2 – Chtěli byste víc peněz_ – B

Published using Google Docs
2 – Chtěli byste víc peněz_ – B
Updated automatically every 5 minutes

Petra: Jako jo, ale já si myslím, že právě, jak s tím štěstím, že člověk potom pro něho je to jako automatický (automatické), tak potom se nemusí tolik snažit a nemá jako tu motivaci a… Nevím, jako určitý (určité) věci potom člověka přestanou asi bavit.

Andrea: Já bych asi chtěla víc peněz, abych si právě mohla koupit ten byt na tom nábřeží, protože takovej (takový), kterej (který) já bych chtěla, tak stojí dvanáct milionů českých korun, což je asi nějakých pět set tisíc dolarů, myslím, což je docela… Na český (české) poměry je to hodně peněz. Takže by se mi ty peníze určitě hodily. Na druhou stranu, když jste obklopený (obklopení) lidma (lidmi), který (kteří) jsou fajn, a děláte věci, který (které) vás baví, tak vlastně ty peníze jsou až v nějaký (nějaké) další řadě, a ne v tý (té) první.

Lucie: Jako jedno z těch přání… Tak jako vždycky se peníze hodí, takže to není špatný (špatné)… špatná věc. Ale kdyby to bylo jenom jako na mně, tak asi si přeju jiný věci dřív, než si přeju víc peněz pro sebe.

Michal: Asi bych chtěl jako že víc peněz ve smyslu toho, abych mohl jako víc darovat. Ale kdybych jako měl se na tu lásku podívat, jestli chci víc peněz jako sám pro sebe, tak si myslím, že to nepotřebuju. Pro mě to není o penězích, ale o tom, jaké si to člověk udělá sám. Dá se cestovat hodně levně, dá se cestovat po kamarádech. Stačí, aby byl člověk přátelský. A v zásadě jako takový ten konzumní styl života, že musím mít těch pět aut, když žádné auto nemám, tak proč bych se za tím hnal. Tak vlastně ty peníze úplně tak moc nepotřebuju.