Co byste si přáli?

9 – Co byste si přáli_ – B

Published using Google Docs
9 – Co byste si přáli_ – B
Updated automatically every 5 minutes

Andrea: Co bych si přála… Já bych si toho přála hodně. Většina těch věcí je penězi k nezaplacení, takže by to bylo něco jako aby byla moje rodina zdravá, abysme (abychom) všichni byli zdraví, abysme (abychom) byli všichni spokojený (spokojení), abysme (abychom) se všichni měli rádi. A z těch věcí, co se daj (dají) třeba koupit, tak já bych si přála byt na nábřeží v Praze.

Jolana: Já jsem nad tím asi nikdy nepřemýšlela, takže asi bych na to potřebovala hodně hodně času, abych si vybrala tři přání, který (která) by mně i pozdější dobu přišly (přišla) smysluplný (smysluplná). A nechtěla bych teďka zrovna říct nějakou jako… kravinu (nesmysl). A… no, chtěla bych mít dlouhý a šťastný život, to určitě. I pro mé (své) blízké, protože přece jen jsou naši blízký (blízcí). Chtěla bych jednoho dne tři děti ideálně a pejska. A… no a tu spoustu peněz!

Michal: Kdybych měl tři přání, co bych si přál? Tak určitě by to mělo (bylo), aby se všichni měli rádi. Abysme (abychom) si nelhali a říkali si pravdu a to, jak se cítíme, ale v takové té pozitivní krásné cestě (ale takovou tou pozitivní krásnou cestou). A aby byl na světě mír.